Neohodnoceno

Svíčka Pejskař

Člověk, který má všechno oblečení chlupaté, kapsy plné pamlsků a v telefonu 32 GB fotek svého psa. Poznáváte se? Tak to je svíčka pro pejskaře stvořená právě pro vás.

Kód: 298
420 Kč
Kategorie: Knihy a doplňky

Svíčka "Sladká jako psí pusa" aka sladká květinová vůně, je odlitá do tmavého skla s víkem a tvoří jí kombinace sójového a včelího vosku, který je ovoněný esenciálními květinovými oleji. Svíčka je doplněna o ručně modelovaný přívěšek ve tvaru charakteristické psí kostičky.  

>>> 39 Kč z každého prodaného kusu bude zasláno na podporu Psí senioři v nouzi, z.s., který pečuje o pejsky starší sedmi let a hledá jim nové domovy <<<

Složení a rozměry:

Obsah sklenice 180 ml

Průměr svíčky 6,5 cm

Výška svíčky 8,2 cm

Sójový vosk, včelí vosk, bavlněný knot, přírodní esenciální oleje. Předpokládaná doba hoření minimálně 30 hodin. 

 Při zapálení svíčky dodržujte bezpečnostní pokyny a nezapomeňte, že správnou péčí můžete prodloužit kvalitu a dobu hoření. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jmenuji se Veronika Vacková a pod mýma rukama Bee Happy candles v roce 2018 vznikloDo vosku jsem se zamilovala díky balzámkům na rty, které jsem rok před tím vyráběla jako vánoční dárky. V receptu podle kterého jsem postupovala, byl hlavní ingrediencí včelí vosk, který jsem tehdy získala od svého partnera včelaře. Od té doby jsem častěji a častěji stavěla na plotnu vodní lázeň, ve které jsem rozpouštěla vosk, zkoušela a experimentovala. Začala jsem se také zajímat o jeho historii, původ, složení a nechávala si vyprávět o životě včel. Od výroby balzámků jsem se postupně přesunula ke včelím svíčkám, kterým jsem chtěla dát moderní formu, která mi na zdejším trhu chyběla. Tehdy jsem ani netušila, že se svíčky z přírodních materiálů stanou v následujících letech takovým trendem.Ve včelím vosku jsem viděla potenciál, který jsem se rozhodla využít a vytvořit z něj přírodní a zároveň stylové doplňky interiéru. Své svíčky jsem začala v říjnu 2018 prezentovat na Instagramu, a díky jejich vřelému přijetí jsem následně spustila i tento eshop. Za tu dobu vznikl nespočet nejrůznějších produktů, velké odezvě se těší zejména svíčky věnované Pejskařům, z jejichž prodeje zasílám část výtěžku na konkrétní organizace věnující se psům v nouzi. Své postřehy ohledně práce se včelím voskem si nenechávám pro sebe, ráda se o své poznatky dělím třeba na voskovacích workshopech, které jednou za čas uspořádám.

Zpět do obchodu