Neohodnoceno

Kostkovaný šátek pro psa

Károvaný šátek je jednoznačně nejoblíbenějším vzorem z naší nabídky. Červená strana se skvěle hodí také na vánoční čas, v hnědém káru á la "bárbery" bude váš pejsek honit parádu po celý rok.

Obvod
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 8596251005076 8596251005083 8596251005090 8596251005106 Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
310 Kč 310 Kč 350 Kč 350 Kč od 310 Kč
Kategorie: Šátky pro psy
Barva: červená, černá, hnedá
Materiál: bavlna, polyester

>>> 75 Kč = 3,00 € z ceny tohohle šátku věnujeme pejskům v nouzi <<<

 

Veškerá pomoc putuje skrz Nadační fond FUNKY DOG a pravidelně s vámi transparentně sdílíme organizace, kterým pomáháme. Žádné schovávačky za procenta ze zisku a pod. 

Oboustranné šátky pro psy jsou vyráběné v chráněné dílně D.R.A.K. Tanvald.

Šátek se pejskovi upevňuje pomocí knoflíku, velikost se liší podle obvodu krku psa:

S - 22 cm
M - 32 cm
L - 42 cm
XL - 52 cm

 

Funky tip:

Pokud je váš pejsek na rozmezí dvou velikostí nebo máte štěně, volte šátek vždy větší. Velikost se dá jednoduše uzpůsobit tak, že na šátku uděláte nejdřív uzlík, a pak zapnete na knoflík, případně si můžete knoflík o kousek přešít. Chlupatějším pejskům sluší spíše větší šátek, který v srsti lépe vynikne. 

 

Rozhodně nemějte obavy dát šátku “do těla”. Není to jen móda na slavnostní příležitost, skvěle se hodí na každý den a snadno se udržuje. Když se vám šátek zašpiní, stačí jej umýt ručně se žlučovým mýdlem, nebo hodit do pračky na 30 stupňů. 

 

Po přijetí objednávky šátek pečlivě nachystáme a do 3-5 dnů frčí za vámi! 

Video šátek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu