Neohodnoceno

Neštěkej a jez! Kuchařka pro psy a jejich páníčky

Psí kuchařka Neštěkej a jez! je kniha, ve které najdete snadné recepty na pamlsky pro psa, návod na výrobu psího dortu i spousty dalších dobrot. 

Kód: 8596251003850
Značka: FUNKY DOG
355 Kč
Kategorie: Knihy a doplňky

Přehnaná skromnost stranou - na naši knížku Neštěkej a jez! jsme pořádně pyšní! 

Ideu vytvořit krásnou a zároveň praktickou kuchařku pro psy a jejich páníčky společně s naší Katkou zhmotnila po více než třech letech práce také Kristina Šemberová a Marek Bartoš. V knížce najdete přes 70 receptů na sušenky, dortíky, svačinky i větší jídla, kterými můžete zpestřit jídelníček vašeho psa. 

Všechny recepty obsahují superpotraviny, které pozitivně ovlivňují zdraví pejska. Celou kuchařku a všechny ingredience jsme konzultovali s MVDr. Evou Štercovou PhD. z Ústavu živých zvířat na Fakultě veterinárního lékařství v Brně. Součástí je také praktický seznam superpotravin pro psy a surovin nevhodných pro psy. 

Většina receptů je po okořenění a osolení vhodná také pro páníčky, takže se nebojte uzobávat, ale ne že to pejskům sníte celé! 

Hledáte recept na narozeninový dort pro psa, sušenky proti cestovním nevolnostem nebo na domácí pamlsky? Pak je tahle knížka pro vás naprosto ideální. 

A proč kuchařka pro psy vznikla? Z velké lásky k čtyřnohým parťákům, kteří rozzáří každý den. A protože je stále ještě dost pejsků, kteří v útulcích čekají na svou rodinu, darujeme 15 % ze zisku knihy na pejsky v nouzi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu