Neohodnoceno

Podložka z lněného plátna

Praktická podložka na chrupkání i cestování pro pejsky nebo kočičky. 

výplň
velikost podložky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyšití jména ?
Kód: 8596251005328 8596251005342 8596251005311 8596251005335 Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
690 Kč 890 Kč 849 Kč 1 149 Kč od 690 Kč
FUNKY DOG prírodny pelech pro psa 11
přírodní materiály

>>> 70 Kč = 2,80 € z ceny věnujeme zvířatům v nouzi <<<

Extrémně pohodlná, prudce ekologická a navíc praktická podložka, kterou bude milovat každý hafan. Nejen doma, ale i na cestách. Nabízíme 2 možnosti čím podložku vyplnit:

Výplň

 • s výplní - bavlněná vata 
  • pohlcuje pach
  • je antibakteriální a antiseptická
  • je to recyklovaný odpad při pěstování bavlníku a při výrobě bavlněných nití
 • bez výplně
  • obal podložky vyplníte svým oblečením, které už "je na vyhození"
  • recyklujete tak odpad
  • váš pejsek miluje váš pach
  • s vaším pachem se pejsek cítí bezpečněji a pohodlněji (znáte ty chvíle, kdy necháte na zemi omylem kupu prádla na praní nebo otevřený kufr s věcmi, a kdo že si tam, hned jak zavřete dveře, udělá pelíšek? :-))

Složení:

 • potah je plátno 50% len a 50% bavlna
 • obal se dá svléct a celý prát
 • hydrofóbní a fungicídní úprava spodní vrstvy - 100% bavlna!

Velikosti:

 1. malá podložka 50 x 60 x 5 cm
 2. velká podložka 70 x 80 x 5 cm

Pelíšky jsou kompletně vyrobené v České republice. V malé dílně u Karlových Varů je s láskou šije náš šikovný Petr společně s manželkou.

Na přání ušijeme i jiný rozměr. Kontaktujte nás na katka@funkydog.cz

Starostlivost:

Celý obal lze svléct a prát na 30 - 40 °C. Výplň je sama o sobě antibakteriální a proto se o roztoče postará sama. Polštáře s výplní si můžete sami upravit, v případě že se udělají bouličky, rukami výplň načechrejte. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu