Neohodnoceno

Výplň do batohu Booster Block

Pokud je váš pes mezi velikostmi, má široké tělo, ale je malý na výšku nebo stále roste, můžete použít Booster Block na dno K9 Sport Sack batohu. 

Kód: 460
Značka: K9 sports sack
360 Kč

Pomůcka do batohu pro psa pokud je váš pejsek menší než batoh, který vybíráte nebo ještě poroste. Vyrobeno z kvalitní pevné pěny. Má snímatelný pratelný potah. 

 

Velikost M/L je 7,6 cm vysoký, 25,4 cm široký - vhodné jako výplň pro batohy M a L a lze použít i pro batohy XL a XXL.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Všechno to začalo, když jsme našli štěně v popelnici...


V té době jsme nebyli pejskaři, ale v roce 2008 Jenina mladší sestra vynášela odpadky. Vyděsila se, když uslyšela z popelnice kňučení. Když se podívala blíž, našla zvířecí klec napůl pohřbenou a uvnitř se něco pohybovalo. Vytáhla ho ze špíny, otevřela klec a ven vylezlo hladové, dehydrované, vystrašené štěně. Protože nevěděla, co dělat, přivezla si psa na víkend domů.

Ve stejný rok, než jsme věděli, že budeme mít nového psa, jsme koupili kola s cílem zúčastnit se závodu na dlouhé vzdálenosti. Když se naše životy vrátily do své rutiny i s pejskem, začal jsem s každodenním tréninkem na závod, ale Daisy měla zlomené srdce pokaždé, když jsme ji nechali samotnou.

Rozhodli jsme se, že budeme muset vymyslet způsob, jak by se mohla Daisy připojit. A tak pomaly vznikl nápad na batohy pro psy, které jsme časem vyladili do dnešní podoby. 

Zpět do obchodu