Neohodnoceno

Ambasadorský balíček žlutá stužka

Už dlouho se věnujeme osvětě o pejscích, kteří potřebují prostor. Zapojte se i vy! Staňte se ambasadorem žluté stužky.

Kód: 427
Značka: FUNKY DOG
30 Kč
Kategorie: Žlutá stužka

Připravili jsme pro vás balíček za symbolickou cenu, který obsahuje:

  • 10x leták o osvětě - můžete jej umístit na vaší místní veterině, v chovatelském obchodě, na městském úřadě, ve škole apod.
  • 10x žlutá stužka - můžete rozdat pejskům, kteří ji potřebují, případně nosit s vaším pejskem a vysvětlit její symbol pejskařům, které potkáte v parku.

Ambasadorský balíček si můžete objednat zde na našem e-shopu za symbolickou cenu. Prosím, objednejte si jen tolik, kolik opravdu využijete k šíření osvěty.

Co je žlutá stužka?

Jakékoliv žluté označení pejska (mašlička, stužka, motýlek, šátek, vestička apod.) signalizuje okolí, abyste se pejskovi vyhnuli a nepouštěli k němu ani svého psa. Žlutá stužka může znamenat:

  • pes se zdravotními problémy
  • pes, který nereaguje adekvátně
  • bázlivý pes
  • pes který nevidí, neslyší
  • hárající fenka
  • starší pejsek, který nemá zájem o kontakt
  • pes ve výcviku, který se musí soustředit
  • nesocializovaný pejsek

Iniciativa začala ve Švédsku v roce 2012 a v ČR funguje od roku 2017. Naší snahou je rozšířit povědomí nejen mezi pejskaře ale i širokou veřejnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu