Neohodnoceno

Žlutý návlek na vodítko

Žlutá barva s označením pro pejska, který potřebuje prostor. Žluté označení pejsků má signalizovat lidem v okolí, aby se k pejskovi nepřibližovali, aby k němu nepouštěli děti a psy. Žlutý návlek na vodítko je dobře viditelný i z dálky. 

text
způsob upevnění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 8596251006523 8596251009531 310/CZ 310/CZ2 8596251009548 8596251009555 8596251009586 8596251009593 310/NAV 310/NA Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
330 Kč 340 Kč 330 Kč 340 Kč 330 Kč 340 Kč 350 Kč 360 Kč 330 Kč 340 Kč od 330 Kč
Kategorie: Šátky pro psy
Barva: žlutá
Materiál: bavlna
vzor: žltá stužka

>>> 20 Kč = 0,80 € z ceny návleku věnujeme pejskům v nouzi <<< 

Veškerá pomoc putuje skrz Nadační fond FUNKY DOG a pravidelně s vámi transparentně sdílíme organizace, kterým pomáháme. Žádné schovávačky za procenta ze zisku apod. Díky vám už jsme do dnešního dne přerozdělili více než 3 milionu korun! 

Žluté návleky pro psy jsou vyráběny v malé dílně v Karlových Varech. Texty "NESAHAT" a "POTŘEBUJI PROSTOR" jsou vyšívané na stroji, ostatní texty jsou nežehlované a doděláváme je individuálně.

Způsob upevnění návleku:

  • navlečení na vodítko nebo obojek - návlek je sešitý, průměr otvoru je 3 cm - vhodné na vodítka se standardní karabinou nebo pro použití na obojek
  • upevnění pomocí 3 cvoků - návlek se jednoduše zapíná pomocí 3 cvočků - vhodné na vodítka s velkými karabinami  

Pokud si přejete jiný text, nebo na každou stranu jiný text, zvolte možnost "vlastní text" a do poznámky objednávky, nebo do e-mailu nám napište, co chcete na návlek napsat. Nejvíce upoutá pozornost jasný, krátký a výstižný text.

 

Funky tip:


Rozhodně nemějte obavy dát návleku “do těla", může se nosit každý den a snadno se udržuje. Když se vám návlek zašpiní, stačí jej umýt ručně se žlučovým mýdlem, nebo hodit do pračky na 30 stupňů. I když se to standardně neděje, po delším používání se může text odlepit, stačí ho krátce přežehlit přes pečící papír.  

Po přijetí objednávky návlek pečlivě nachystáme a do 3-5 dnů frčí za vámi! Příprava návleku s vlastním nápisem může trvat až 10 dnů dle obtížností. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu