Neohodnoceno

BROWN Piñatex postroj

Vypadá to jako kůže ale kůže to není jasný pane...Hnědý postroj pro psa z Piñatexu.

velikost postroju
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 8596251006684 8596251006691 Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
1 890 Kč 2 290 Kč od 1 890 Kč –40 % 1 134 Kč 1 374 Kč od 1 134 Kč
Kategorie: Postroje pro psy
Barva: hnedá
Materiál: konopný popruh, Piñatex
materiál: vegan alternativa kůže
FUNKY DOG postroje pro psy kšíry 4
Výprodej Vegan
1 890 Kč 2 290 Kč od 1 890 Kč –40 %

>>> 100 Kč = 4,00 € z ceny věnujeme zvířatům v nouzi <<<

Piñatexové postroje jsme do dnešní podoby ladili více než rok. Tento postroj je kompletně z přírodních materiálů a k jeho výrobě nebyli použity žádné živočišné produkty. Že vypadá jako kožený? Nenechte se mýlit! Materiál Piňatex, který je vyroben z vláken ananasových listů je veganská a více ekologická alternativa kůže, která má ale podobné vlastnosti a hravě ji dokáže nahradit. 
Na podšití jsme použili 100% konopný popruh - extrémně pevný, neroztahuje se, odpuzuje plíseň a pohlcuje pach.

Střih postroje respektuje potřebu přirozeného pohybu psa, oproti tzv. norským postrojům, které mu v něm brání. Postroj nijak neomezuje pohyb ramenního kloubu a očko k připevnění vodítka díky svému umístění nenaráží při pohybu do páteře.

Velikosti: S malý
Obvod kolem hlavy 32 cm
Délka předního pásu (na hrudní kosti) - 16 cm
Šířka předního pásu (na hrudní kosti) - 4 cm
Délka pásu mezi lopatkami - 10 cm
Šířka pásu mezi lopatkami - 4 cm
Obvod kolem hrudníku - 40 - 52 cm
Sedí obvykle např. maltézáčkům nebo jack russellům

M střední
Obvod kolem hlavy 42 cm
Délka předního pásu (na hrudní kosti) - 20 cm
Šířka předního pásu (na hrudní kosti) - 5 cm
Délka pásu mezi lopatkami - 10 cm
Šířka pásu mezi lopatkami - 5 cm
Obvod kolem hrudníku - 46 - 60 cm
Sedí obvykle např. mopsům nebo bíglovi

L velký
Obvod kolem hlavy 52 cm
Délka předního pásu (na hrudní kosti) - 27 cm
Šířka předního pásu (na hrudní kosti) - 6 cm
Délka pásu mezi lopatkami - 10 cm
Šířka pásu mezi lopatkami - 6 cm
Obvod kolem hrudníku - 66-80 cm
Sedí obvykle např. Zlatému retrívrovi, labradorovi, rotvajlerovi, huskymu

Péče:
Postupem času postroj získává přirozenou patinu. Postroj není vhodný na nošení do vody, pokud máte doma potápku, která vymete každý rybník, používejte ho pouze na procházky bez koupačky nebo postroj psovi před vstupem do vody sundejte. Déšť postroji nevadí.


Pro čištění ho postačí otřít jen vlhkým hadříkem. Aby vám postroj vydržel dlouho krásný, pravidelně ho opečujte pomocí houbičky a přírodního vosku nebo oleje vhodného na kůži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu