Neohodnoceno

Funky Friends Piñatex klíčenka

Vypadá to jako přívěsek, a dokonce to přívěsek je, ALE! je to hlavně vstupenka do Funky Friends klubu

 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 301/MOD 301/CER 301/HNE 301/CER2 301/RUZ Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
159 Kč
Kategorie: Knihy a doplňky
Barva: červená, černá, hnedá, růžová, modrá
Materiál: Piñatex

Koupí Piñatex klíčenky podpoříte nás FUNKY DOG - značku, kterou tvoříme z lásky ke zvířatům, k přírodě a k lidem už 7 let. A aby to nebylo jen tak, klíčenka pro vás automaticky znamená, že se stáváte váženými a pro nás velmi důležitými členy tzv. Funky Friends klubu. A my vás na oplátku za vaši podporu chceme odměňovat minimálně každé 3 měsíce nějakou speciální výhodou, bonusem, drobností, slevou na novinky a spoooustou dalšího. Například se střetneme na stánku FUNKY DOG a s přívěskem od nás budete mít nárok na slevu na nákup.

Dvojitá vrstva Piñatexu® je sešitá k sobě a díky malé karabině si přívěsek můžete připnout kamkoliv, kde chcete hrdě ukazovat, že jste milovníkem zvířat jako my Rozmer 5x4 cm plus karabina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu