Neohodnoceno

Zimní obleček pro psa se sobíky

Zahřeje a sluší každé psí duši! Zimní obleček pro psa s praktickým střihem a snadným oblékáním s vánočním motivem. 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 8596251004581 8596251004598 8596251004604 8596251004611 Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
850 Kč 950 Kč 990 Kč 1 090 Kč od 850 Kč
Kategorie: E-SHOP
Barva: červená
Materiál: polyester
Vzor: vánoční se sobíky

Při tvorbě kabátků nám záleželo na tom, aby se v nich psi cítili dobře, neomezovaly je v pohybu, vypadaly krásně a byly snadno přizpůsobitelné pro různé psí postavy. 

Díky vnitřní fleecové vrstvě zahřejí vašeho pejska od podzimu do jara, suchý zip na trupu a kolem krku zajistí snadné oblékání i zapínání a krásně ho díky nim přizpůsobíte na míru vašemu pejskovi. 


Každý kabátek má gumičky v zadní částí, které snadno stáhnete a zajistíte tak, aby lépe seděl kolem zadních nohou psa. Široké gumičky kolem stehen můžete posunout na vyhovující délku, nebo úplně odepnout, pokud je vás chlupáč citlivější na pásky kolem nohou. 

>>> 100 Kč = 4,00 € z každého kabátku věnuje FUNKY DOG útulkům <<<

Všechny kabátky jsou s láskou a pečlivostí ručně šity v České republice - v chráněné dílně D.R.A.K. Liberec, nebo šikovnou paní Hankou v důchodu.

Elegantní oblečky pro psy šijeme ve čtyřech velikostech, díky suchému zipu jsou do určité míry flexibilní. Svého pejska dobře změřte a vyberte kabátek podle jeho rozměrů. Berte v potaz, že se kabátek trochu posune po krku až ho zapnete. Rozpětí obvodů počítáme při zapínání suchého zipu minimálně 2-3 cm, aby držel (počítejte s tím, že při nejkratším obvodu krku nebo hrudníku, kterou uvádíme, bude zbylý kousek připínacího pásu volně). 

mini XS kabátek

 • A - délka 26 cm
 • B - obvod krku 22 - 29 cm
 • C - obvod hrudníku 34 - 42 cm

malý S kabátek

 • A - délka 30 cm
 • B - obvod krku 37 - 47 cm
 • C - obvod hrudníku 40 - 52 cm

střední M kabátek

 • A - délka 35 cm
 • B - obvod krku 40 - 58 cm
 • C - obvod hrudníku 47 - 64 cm

velký L kabátek

 • A - délka 46 cm
 • B - obvod krku 44 - 46 cm
 • C - obvod hrudníku 50 - 66 cm 

Údržba: 
Obleček můžete prát na šetrný program na 30 stupňů. Nedoporučujeme používat aviváž ani příliš voňavý prášek, abyste pejskovi zbytečně nedráždili citlivý čich. 

Po přijetí platby na účet objednávku pečlivě nachystáme a do 3-5 pracovních dní frčí nový ohoz za vaším pejskem! 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu