Neohodnoceno

Žlutý psí motýlek = potřebuji prostor

Hravá barvička pro slunečné a veselé dny. Zároveň má žlutá barva na psovi hlubší význam.

Žlutá stužka je symbolem pro citlivé pejsky. 

 

Žlutá stužka = žlutý motýlek = postroj = obojek či vodítko může signalizovat:

- pes má zdravotní problémy

- pes, který je hluchý, slepý, potřebuje opatrný přístup

- bázlivý pes

- pes ve výcviku, který se potřebuje soustředit

- nesocializovaný pes, který nereaguje adekvátně

- nekontaktní pes, který netouží po pozornosti

- hárající fena


Takovému psovi se obloukem vyhněte! Nepouštějte k němu svého psa, dítě ani vy sami se k němu zbytečně nepřibližujte.


Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 8596251000613 8596251000620 8596251000637 8596251000644 Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
230 Kč 230 Kč 260 Kč 260 Kč od 230 Kč
Kategorie: Motýlky pro psy
Barva: žlutá
Materiál: bavlna
Vzor: žlutá stužka

>>> 55 Kč = 2,15 € z ceny věnujeme zvířatům v nouzi <<<

Pomoc útulkům bereme vážně, podpora z každého prodaného kousku frčí pejskům a dalším zvířatům v nouzi. Pravidelně a vždy tam, kde pomoc aktuálně nejvíc potřebují a kde se o svěřená zvířata starají tak, jako by byla jejich vlastní. Více o pomoci útulkům a o zásadách našeho výběru organizací najdete v sekci “jak pomáháme”.

Tyhle motýlky vznikají v rukou šikovných švadlenek z chráněné dílny D.R.A.K. v Tanvaldu a pomáhá nám také nejšikovnější maminka na mateřské Šarlota. 

Motýlek se na obojek nebo postroj připevňuje suchým zipem, žádná velká věda. Pokud máte doma hafana, který vymete každý keř, využít můžete i pojistku v podobě gumičky, která udrží motýlek na konkrétním místě a zaručí, že ho pejsek neztratí, ani kdyby se sebevíc snažil.

FUNKY DOG motýlek není jen ozdoba pro slavnostní příležitosti a dekorace na focení se psem, je vhodný na každodenní nošení. Každý pejsek díky motýlku štěká do světa, že pomáhá kámošům v útulcích 

#motyleksymbolpodpory.

Jak vybrat velikost?


S - mini, 6 cm - ideální pro plemena jako je čivava, jorkšír nebo pražský krysařík


M - malý, 9 cm - bude slušet russellům, bíglům, mopsovi i jezevčíkovi


L - střední, 12 cm - vhodný pro maďarského ohaře, australáka, labradora, boxera, borderku


XL - velký, 15 cm - ideální pro pejsky jako je zlatý retrívr, novofundlandský pes a dlouhosrstá kolie


Jakmile nám vaše objednávka cinkne do zprávy, začínáme na ní makat a do 3-5 dnů od jejího přijetí můžete stepovat před Zásilkovnou nebo vyhlížet kurýra z okna.

 

 

FUNKY DOG motýlky pro psy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu