Neohodnoceno

BROWN hnědé lněné ekologické vodítko 1,2 m

Krátké vodítko do ruky z lněného lana se zlatými karabinami. 

Šířka vodítka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 8596251004673 8596251004680 Zvolte variantu
Značka: FUNKY DOG
750 Kč 790 Kč od 750 Kč
Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: zlatá, béžová
Materiál: lněné lano, Piñatex

Někteří frajeři dávají najevo svůj společenský status zlatými řetězy kolem krku, psí frajeři a frajerky zas výbavičkou z přírodních materiálů! 

>>> 70 Kč = 2,50 € z každého vodítka věnujeme pejskům v nouzi <<<

Vodítka kombinují přírodní lněné lano s prvky Piñatexu (veganská alternativa kůže) a ladícími kovovými komponenty. 

Krátké 1,2 metrové vodítko můžete díky praktické odepínací ručce snadno využít k připnutí pejska např. při odložení nebo odpočinku na lavičce, kdy ho chcete mít zároveň pod kontrolou.

Varianty - 2 šířky lana s různě silnými karabinami:

  • 0,8 cm lano & lehké karabiny, mosaz - vhodné pro menší pejsky velikosti např. jack russell, jezevčík, čivava, pinč, malý knírač a pod.
  • 1,2 cm lano & pevné vypouštěcí karabiny, mosaz - vhodné pro střední a větší psy např. labrador, bígl, vlčák, staffík, a pod.

Vybírat můžete z pěti barev prvků z Piñatexu a kovových komponentů. Vodítka můžete parádně sladit s obojky nebo postrojem ze stejné kolekce a pro sebe pořídit Piñamku, elegantní taštičku na sáčky a pamlsky. 

Celou Piñatex kolekci vyrábíme hezky ručně s důrazem na detail, v malé dílně u Karlových Varů.

Lněná vodítko jsou pevná a odolná, hodí se na městské procházky a pro pejsky, kteří nevymetou každou vodní plochu a bláto. Čas od času je můžete hodit do pračky na krátký program a nízkou teplotu. Vodítko časem získá přirozenou patinu a jeho povrch bude jemnější. 

Pokud hledáte spíše ploché vodítko, mrkněte na naše konopná vyšívaná vodítka. 

 

Lněné vodítko s Piñatex® prvky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FUNKY DOG motýlek symbol podpory útulkům.

Když něco začne od srdce a s radostí, je to předzvěst toho, že to bude skvělé! FUNKY DOG jsem založila v srpnu 2015 a vše začalo celkem rychle. 

Moje jméno je Katka a mým cílem je přinášet na tento svět co nejvíce ekologicky vyrobeny produkty pro pejskaře. A vše je také vyrobeno lokálně s láskou v České republice.

10% až 30% z ceny produktů darujeme zvířatům v nouzi. Značka FUNKY DOG je tak symbolem podpory. Každý pejsek se značkou FUNKY DOG světu ukazuje světu, že pomáhá svým kamarádům útulkáčům.

Jak to celé začalo?

Myšlenka psa s motýlkem začala, když jsem jednou viděla někde na ulici v roku 2011 malého mix jezevčíka a měl na obojku červený motýlek. Hned jsem si pomyslela, že to vypadá skvěle a že Kadlovi (mému psíkovi) by se jeden určitě hodil. Motýlek jsem hledala snad 4 roky! Primárně jsem hledala motýlek pro lidi, ale nikde nic. Ani v mých oblíbených vintage obchodech a sekáčích. Jednoduše motýlci zmizely. Potom někdy v létě 2015 jsem konečně našla jeden pro muže, co se mi líbil! 

Od momentu, co Kadlino měl motýlek na obojku (a nosil ho samozřejmě stále), poutal pozornost každého na ulici a bylo vidět, že s ním dělá i radost! Bylo to velmi milé a mě to těšilo. To byla ta inspirace, která mě dostala k zamyšlení "Proč nevyrábím psí motýlky já sama když na trhu nejsou dostupné? Lidi by to určitě potěšilo a mohli by si koupit motýlek i pro svého hafana!"

Jsem kreativní člověk, kterého baví něco vlastnoručně vyrábět. Tak jsem se do toho pustila! Začala jsem motýlky vyrábět při své práci. Sama jsem si navrhla design motýlku, jak bude fungovat zapínaní na obojek nebo postroj. Chtěla sem aby to bylo praktický a jednoduchý.

Od začátku mi bylo jasné, že chci prodejem produktů pomáhat zvířátkům. Celý život se zapojuji do různých aktivit, které pomáhají opuštěným či týraným zvířátkům, aby mohli být zdraví, veselí, hraví, a aby byli milovaní.

Tváří značky je můj milovaný Mr. Cuddlo ("Kadlo") - neobyčejný pes se silnou osobností, plemeno "čistokrevný oříšek".

Za 7 let od začátku, jsem ušla dlouhou cestu a vyrábíme kromě motýlků i jiné produkty - obojky, vodítka, pelechy a máme dokonce i vlastní hmyzí pamlsky! Na výrobu používám výhradně etické a ekologické materiály, v tomto případně je to materiál Piñatex z listů ananasu, len, konopí a bavlnu. Textilní produkty jsou vyráběny v chráněné dílně. Spolu s dvěma kolegy jsem také napsala a vydala kuchařku pro psy Neštěkej a jez!

Zpět do obchodu