Neohodnoceno

Přírodní sérum proti blechám a klíšťatům Ecopets

Zvolte pro svého psa sílu přírody pro boj s vnějšími parazity. Klíšťata, blechy a další potvůrky dokážou pěkně potrápit naše pejsky a mohou být i přenašeči celé řady nemocí, často ale není potřeba psa zatěžovat syntetickými přípravky. 

Kód: 127
Značka: Ecopets
390 Kč
Kategorie: Přírodní lékárna
doplňky: přírodní přípravky pro psy

Zatočte s klíšťaty ještě než se přisají! 

Přírodní sérum proti hmyzu a klíšťatům Ecopets je spolehlivá cesta, jak během sezóny chránit svého psa. Má vysoký obsah esenciálních olejů, které působí antisepticky a antibakteriálně. 
Díky šetrnému přírodnímu složení je velmi dobře snášen i psy s citlivou pokožkou a hodí se také do domácností s malými dětmi, které jsou se psem v těsném kontaktu. 
Ecopets přírodní odpuzovač klíšťat je vhodný i pro štěňata.

Jak ho používat?

Na začátku sezóny vetřete každý den jednu kapku séra za ucho psa. Po třech týdnech nastupuje účinek a sérum stačí používat stejným způsobem cca 1-2 krát týdně. Jedno balení vydrží obvykle po celou sezónu. 


Jak ho skladovat? 

Skladujte sérum při nižších teplotách a nevystavujte jej přímému slunečnímu svitu. Doba trvanlivosti 18 měsíců. Po otevření se ovšem doba trvanlivosti vzhledem k přírodnímu složení bez chemických konzervantů snižuje. Nedoporučujeme proto si kupovat tato antiparazitika „do zásoby“ a po otevření jej ihned začít spotřebovávat.

 

Složení: 

Simmondsia Chinensis Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Oil

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ecopets je český projekt, kde my sami vyrábíme produkty, které zvířátkům i lidem pomáhají k regeneraci po onemocněních, případně jejich prevenci a léčbě pomocí bylinek a přírodních prostředků.

Výrobky souzní s přírodou, jsou vyráběné s láskou a respektem k ní. Jejich prostřednictvím vám chceme ukázat, že eko věci, nebo bio chcete-li, nemusí mít jenom nálepku a nemusí k nám být dováženy tisíce kilometrů, ale že můžeme využívat i naše přírodní bohatství a podpořit tak naši vlastní tvorbu a náš ekosystém.

Věříme, že se vám s námi bude líbit žít život plný respektu, lásky a spolutvorby.

Katka a Ecopets tým

Zpět do obchodu