Neohodnoceno

Míč na pamlsky Kibble connector

Míč, který můžete spojovat s ostatními hračkami, nebo používat samostatně jako pamlskový hlavolam, který musí pejsek kutálet, aby mu pamlsky vypadávaly.

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: K904-S-OY K904-M-OY K904-L-OY Zvolte variantu
Značka: K9 Connectables
459 Kč 599 Kč 699 Kč od 459 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Barva: bílá
Materiál: pevný plast

Nakombinujte si sady hraček dle přání a využijte slevové kódy dle hodnoty:

Česká republika:

  • "OBJEVITEL" - 10% sleva nad 600 Kč
  • "NADSENEC" - 15% sleva nad 1300 Kč
  • "PROFIK" - 18% sleva nad 2000 Kč 

Slovensko:

  • "OBJEVITEL€" - 10% sleva nad 25 €
  • "NADSENEC€" - 15% sleva nad 50 €
  • "PROFIK€" - 18% sleva nad 80 €

Kód napište bez diakritiky do políčka v košíku. Hodnota slevy se odčítá z hraček K9 Connectables.

--- 

Kibble Connector je srdce systému K9 Connectables® hraček, které můžete spojovat s ostatními tipy hraček, nebo používat samostatně jako pamlskový hlavolam, který musí pejsek kutálet, aby mu pamlsky vypadávaly.

Kibble Connector je vlastně míč na pamlsky s otvory.  Je na něm celkem 10 připojovacích částí, na které můžete nasadit ostatní K9 Connectables® hračky a udělat tak pro psa hru ještě zajímavější. 4 z těchto částí fungují zároveň jako otvor, kterým se pamlsky sypou ven. 4 otvory mají jednu drážku k připevnění, ostatní hned dvě, takže můžete upravovat i náročnost úkolu sundání dalších K9 Connectables® prvků z míče.

Když hračku nasadíte pouze na první zarážku, je jednodušší hračku z Connectoru sundat, když na druhou, je tenhle úkol pro psa náročnější.

Celá hračka se dá snadno otevřít a pohodlně naplnit pamlsky. Díky tomu se také snáze udržuje v čistotě. Uvnitř hračky je mistička, která má navíc nastavitelnou velikost otvoru, kterým pamlsky vypadávají. Ten tedy můžete udělat větší ve chvíli kdy chcete, aby psovi vypadávalo co nejvíce pamlsků a byl během hry často odměňován, nebo naopak otvor zmenšit a s tím i snížit frekvenci, v jaké z koule pamlsky vypadávají.

Pamlskový míč je vyroben z pevného plastu, který se naprosto jednoduše udržuje, takže se nemusíte bát plesnivějících pamlsků uvnitř apod.

 

VELIKOST:

Malý pro 3-10 kg psa (lze kombinovat s malými hračkami K9 Connectables®)

Střední pro 11-26 kg psa (lze kombinovat se středními hračkami K9 Connectables®)

 

 

Naše tipy:

Čím ho naplnit:
- granule
- kousky sušeného masa
- psí sušenky nalámané na menší kousky
- čtvrtka piškotu

Na co dávat pozor:
Vzhledem k tomu, že je hračka vyrobená z pevného plastu, je třeba počítat s tím, že zvlášť u opravdu houževnatých psů typu amstaff apod. může dělat v domě či bytě trochu randál. Pokud máte citlivé sousedy, plovoucí podlahu apod., doporučujeme tuhle hračku nabízet spíš venku, kde pro vás tenhle fakt nebude žádným omezením. Jestli máte doma koberec, je to úplně v pohodě. 

Hra má být zábava, nikoliv frustrace. Pokud si váš pes nemůže s hračkou poradit a vidíte na něm známky diskomfortu, udělejte mu hru jednodušší, ať má šanci hlavolam snadno vyřešit a až později ji dělejte těžší a měňte kombinace, v jakých hračky spojujete. Vždy dbejte na welfare psa, nejde o soutěž, ale o příjemné trávení času.

S čím ho kombinovat:
Nám osobně se nejvíc osvědčilo kombinovat míč s hračkami Puzzle sady a Startovací sady. 

Jak fungují hračky K9 Connectables

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CO TO JE? 

Hračky K9 Connectables® jsou vlastně něco jako takové psí lego na dobroty od malé rodinné firmy z Irska. Jednotlivé hračky můžete libovolně kombinovat mezi sebou a překvapit svého pejska pokaždé trochu jinou zábavou.  

JAK TO FUNGUJE? 

Všechny hračky jsou vyrobené z netoxických materiálů, dají se naplnit různými dobrotami, zamrazit a na různou obtížnost vzájemně propojovat. Některé jsou použitelné i samostatně, jako třeba kost, kterou můžete využít jako bezpečnější variantu házení dřevěného klacku na procházkách, ale i do vody. Jiné mají zase skvělé uplatnění třeba při tréninku veterinární manipulace, protože je snadno přichytíte k jakémukoliv hladkému povrchu a pejskovi pomůžete zvládnout ošetření nebo koupel ve větší pohodě, protože se bude soustředit na vylizování dobroty. 
Všechny jednotlivé menší hračky pak můžete pospojovat na tzv. konektor, který zároveň funguje také samostatně jako skvělá interaktivní koule na pamlsky, která psa odměňuje za to, že do ní šťouchá čumákem a posunuje ji po zemi.


JAK ODOLNÉ JSOU K9 CONNECTABLES®?

I na psí ničitele K9 Connectables® myslí, existuje totiž celá řada hraček se slovíčkem "PRO" v názvu, které upozorňuje na hračky vhodné i pro pejsky, kterým obvykle žádná hračka nevydrží. Nebudeme vás ale vodit za nos, vždy se najde pejsek, kterému se podaří zničit i tu nejodolnější hračku. Pokud je váš pes v rozmezí dvou velikostí, i houževnatějších trhačů doporučujeme volit vždy tu větší velikost. Jestli váháte s výběrem a přemýšlíte, co by bylo pro vašeho psa to pravé, napište nám na terka@funkydog.cz, moc rádi vám s výběrem poradíme. Myslete na to, že K9 Connectables® jsou vymyšlené jako interaktivní pamlsková hračka, jakmile pes dobroty z hračky vybere, doporučujeme ji schovat a dát zase naplněnou při další hře. Pokud hledáte hračku na intenzivní dlouhodobé žvýkání a trhání, zvolte raději paroží apod. 

Pre veľkoobchodnú spoluprácu kontaktujte Katarínu Královú, katka@funkydog.cz, +420 774 791 987.

Zpět do obchodu