Neohodnoceno

Odolná kost PRO YES bone PRO

Kost vyrobená z nylonu, která slouží jako propojovací prvek všech ostatních K9 Connectables® hraček, ale také bezpečnější náhrada dřevěného klacku.

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: K906-S-Y K906-M-Y K906-L-Y Zvolte variantu
Značka: K9 Connectables
259 Kč 299 Kč 379 Kč od 259 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Barva: žlutá
Materiál: odolný nylon
odolnost: PRO verze - velmi odolné

Nakombinujte si sady hraček dle přání a využijte slevové kódy dle hodnoty:

Česká republika:

 • "OBJEVITEL" - 10% sleva nad 600 Kč
 • "NADSENEC" - 15% sleva nad 1300 Kč
 • "PROFIK" - 18% sleva nad 2000 Kč 

Slovensko:

 • "OBJEVITEL€" - 10% sleva nad 25 €
 • "NADSENEC€" - 15% sleva nad 50 €
 • "PROFIK€" - 18% sleva nad 80 €

Kód napište bez diakritiky do políčka v košíku. Hodnota slevy se odčítá z hraček K9 Connectables.

--- 

Yes bone je kost vyrobená z nylonu, která může sloužit jako bezpečnější náhrada házení dřevěných klacků, ale především jako propojovací prvek všech ostatních K9 Connectables® hraček. Je vhodná i pro pejsky ničitele a stopy po zubech jsou naprosto normální. Díky 5 zářezům na koncích kosti můžete další K9 Connectables® hračky přidávat v různém stupni obtížnosti. Nasadíte-li např. balonek na první zarážku, bude nejsnadnější ho sundat, čím více zarážek v balonku zmizí, tím těžší je sundat ho z kosti.

K9 Connectables® využívají přirozené instinkty našich psů, jsou skvělým obohacením každodenních aktivit, zábavou pro pejsky v klidovém režimu, i mentální stimulací, která psa unaví často mnohem víc než pouhé běhání za tenisákem do zblbnutí.  

Stejně jako ostatní hračky z řady PRO, je i YES bone vhodná pro silnější psy, kteří potřebují odolnou hračku. Vždy ale myslete na to, že žádná hračka není pro 100 % psů nezničitelná, psa mějte při hře pod dozorem a až pamlsky všechny vydoluje, hračku ukliďte zase na příště. Yes bone je určena zejména pro propojování dalších K9 Connectables hraček, nikoliv na samostatné žvýkání.


Vlastnosti:

 • vyrobena z extra odolného nylonu
 • recyklovatelný
 • patentováno

Velikost:

Malá pro 3-10 kg psa (lze kombinovat s malými hračkami K9 Connectables®)

Střední pro 11-26 kg psa (lze kombinovat se středními hračkami K9 Connectables®)

Velká pro 27-44 kg psa (lze kombinovat s velkými hračkami K9 Connectables®)

Při výběru velikosti se řiďte nejen hmotností vašeho psa, ale také jeho tendencí ničit hračky a silou stisku. Pokud máte houževnatější plemeno nebo psího ničitele a váš pes je někde na hranici hmotnostní kategorie, vezměte spíš větší hračku.
Ke kombinování mezi sebou se dají využít pouze hračky stejné velikostní kategorie, tzn. nelze kombinovat např. medium přísavku s large starter packem. 

 

Naše tipy

 • Edice K9 Connectables® PRO je určena pro houževnatější psy a ničitele, takže ji vřele doporučujeme i pro pejsky, kterým většina hraček obvykle nevydrží. Přesto ale dbejte na bezpečnost svého psa, hračku mu dávejte pod dozorem a pokud by se mu ji náhodou podařilo začít rozebírat na kousky, odeberte ji. Po skončení hry hračku ukliďte z dosahu psa. 

 • Hra má být zábava, nikoliv frustrace. Pokud si váš pes nemůže s hračkou poradit a vidíte na něm známky diskomfortu, udělejte mu hru jednodušší, ať má šanci hlavolam snadno vyřešit a až později ji dělejte těžší a měňte kombinace, v jakých hračky spojujete. Vždy dbejte na welfare psa, nejde o soutěž, ale o příjemné trávení času.

S čím ji kombinovat:
YES bone využijete jako propojovací prvek třeba pro válec, ale také jako bezpečnější alternativu dřevěného klacku na házení venku. 

 

Jak fungují hračky K9 Connectables

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CO TO JE? 

Hračky K9 Connectables® jsou vlastně něco jako takové psí lego na dobroty od malé rodinné firmy z Irska. Jednotlivé hračky můžete libovolně kombinovat mezi sebou a překvapit svého pejska pokaždé trochu jinou zábavou.  

JAK TO FUNGUJE? 

Všechny hračky jsou vyrobené z netoxických materiálů, dají se naplnit různými dobrotami, zamrazit a na různou obtížnost vzájemně propojovat. Některé jsou použitelné i samostatně, jako třeba kost, kterou můžete využít jako bezpečnější variantu házení dřevěného klacku na procházkách, ale i do vody. Jiné mají zase skvělé uplatnění třeba při tréninku veterinární manipulace, protože je snadno přichytíte k jakémukoliv hladkému povrchu a pejskovi pomůžete zvládnout ošetření nebo koupel ve větší pohodě, protože se bude soustředit na vylizování dobroty. 
Všechny jednotlivé menší hračky pak můžete pospojovat na tzv. konektor, který zároveň funguje také samostatně jako skvělá interaktivní koule na pamlsky, která psa odměňuje za to, že do ní šťouchá čumákem a posunuje ji po zemi.


JAK ODOLNÉ JSOU K9 CONNECTABLES®?

I na psí ničitele K9 Connectables® myslí, existuje totiž celá řada hraček se slovíčkem "PRO" v názvu, které upozorňuje na hračky vhodné i pro pejsky, kterým obvykle žádná hračka nevydrží. Nebudeme vás ale vodit za nos, vždy se najde pejsek, kterému se podaří zničit i tu nejodolnější hračku. Pokud je váš pes v rozmezí dvou velikostí, i houževnatějších trhačů doporučujeme volit vždy tu větší velikost. Jestli váháte s výběrem a přemýšlíte, co by bylo pro vašeho psa to pravé, napište nám na terka@funkydog.cz, moc rádi vám s výběrem poradíme. Myslete na to, že K9 Connectables® jsou vymyšlené jako interaktivní pamlsková hračka, jakmile pes dobroty z hračky vybere, doporučujeme ji schovat a dát zase naplněnou při další hře. Pokud hledáte hračku na intenzivní dlouhodobé žvýkání a trhání, zvolte raději paroží apod. 

Pre veľkoobchodnú spoluprácu kontaktujte Katarínu Královú, katka@funkydog.cz, +420 774 791 987.

Zpět do obchodu