Neohodnoceno

Po čtyřech cestovatelský deník pro pejskaře

Originální cestovatelský deníček pro všechny psí dobrodruhy a jejich páníčky.

Kód: 160
395 Kč
Kategorie: Knihy a doplňky

Já jsem Ignác a narodil jsem se na ulici. Ze svého psího dětství nemám moc hezké vzpomínky a dlouho jsem si myslel, že tak to i zůstane.

Když mi byl ale rok a půl, tak si mě adoptovala Veronika a všechno se změnilo. Najednou jsem měl domov, teplý pelíšek a spoustu lásky, kterou jsem do té doby neznal.

Začali jsme si užívat života a hodně výletovat. Nejprve jsme spolu přešli Šumavu z jednoho konce na druhý a pak mě panička vzala na podzim roku 2019 k moři! Projeli jsme Francii, Španělsko a Portugalsko a já z toho byl úplně u vytržení.

Tehdy jsem se rozhodl, že nechci žádnou z těchto vzpomínek zapomenout a začal jsem si vytvářet svůj vlastní cestovatelský deník. V průběhu času jsem ale potkával nové kamarády a bylo mi líto, že oni takový deníček nemají.

Tak jsem vyhledal odbornou pomoc, deníček oblékl do nového reprezentativního kabátu a rozhodl se ho vyslat do světa. Nyní bych si moc přál, aby i Tobě páníčci jeden pořídili na Vaše společné zážitky.

7 CESTOVATELSKÝCH TIPŮ

V první části jsem pro Tebe sepsal cestovatelské tipy založené na mých vlastních zkušenostech. Přidal jsem pár příběhů, ať víš, co Tě může při všech dobrodružstvích potkat.

MAPA ČR

Dále je v deníku slepá mapa ČR, ve které jsou vyznačené jednotlivé okresy. To je samozřejmě motivace pro Tebe je všechny projet a v deníčku vybarvit.

INTERAKTIVNÍ ČÁST PRO TVÉ VZPOMÍNKY

A to nejdůležitější na konec! 170 stránek jen pro Tvé zážitky a vzpomínky. Zde si můžeš zapisovat, lepit fotky, jízdenky, pohledy nebo malovat. Kreativitě se meze nekladou!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu